Nieruchomość 5 km od Olecka, droga asfalt, przy drodze krajowej

250 000,00 zł

  • Osoba Gordejki Małe/k Olecka
  • Miasto Olecko
  • Telefon 515402100
  • Stan używany
  • Dodano 2022.06.12

sprzedam


Nieruchomość Suwałki, Olecka, Suwałki, droga Suwałki, asfalt, Suwałki, przy Suwałki, drodze Suwałki, krajowej Suwałki

Sprzedam dom z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej, usytułowany w spokojnej i malowniczej okolicy 5 km od Olecka, woj. warmińsko-mazurskie. Nieruchomość z dużym potencjałem. Powierzchnia domu to 58,60m2, plac 15,92 ara.
Dach dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną (do remontu). Budynek ogrzewany centralnym ogrzewaniem (piec do wymiany), które usytuowane jest w piwnicy (wejście z korytarza). Dom obity białym sidingiem.
Parter domu składa się z korytarza, skąd prowadzą schody na górę, wejścia do piwnicy, wejścia do pomieszczeń mieszkalnych (duża kuchnia, duży pokój, łazienka). Na górze znajduje się otwarta antresola, jak również ,,ala ‘’- przedpokój, skąd wchodzimy do dużego pokoju z wyjściem na niezaadoptowane pomieszczenie poddasza.
Na posesji znajdują się dwa budynki gospodarcze 15m2 i 27m2 wybudowane w 1956r. Nieruchomości powyższe posiadają bezpośredni dostęp (asfalt) do drogi krajowej. Posiadłość ogrodzona siatką. Na terenie znajduje się również ziemianka, którą można wykorzystać na przechowywanie warzyw, owoców i przygotowanych ekologicznych przetworów, jak również na hodowlę np. pieczarek.
Po drugiej stronie drogi ok.20m, wybudowany piękny mały kościółek, w którym odbywają się niedzielne nabożeństwa.
Okolica spokojna i niezwykle urokliwa, wokół malownicze jeziora. Doskonałe miejsce do zamieszkania z dala od zgiełku miasta.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
Tel. Kontaktowy: 515402100
Więcej zdjęć na na maila.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 386

nr ogłoszenia: 17043